Warszawa: Bemowo dziedziniec ratusza (nieaktywna)

Bemowo dziedziniec ratusza (nieaktywna)

Widok z kamery na dziedzińcu ratusza Bemowo w Warszawie

Zobacz obrazy z 16 kamer

Kamera na dziedziniec ratusza Bemowo w Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, leżącym pośrodku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych i handlowych ze wschodu na zachód i z północy na południe kraju. Jest to miasto w którym przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Warszawa rozwija się bardzo dynamicznie. Przykładem może być Bemowo, które jeszcze kilka lat temu uznawane było za sypialnię stolicy.

Obraz pochodzi z kamery przemysłowej zamontowanej na budynku Ratusza dzielnicy Bemowo położonego przy ul. Powstańców Śląskich 70 w Warszawie. Na obrazie z kamery widoczny jest dziedziniec przed ratuszem, przy zmianie kadru, po drugiej stronie ulicy widoczny jest też kościół (jeszcze w trakcie budowy). Świątynia przynależy do Parafii św. Łukasza Ewangelisty. Poprzedni, drewniany kościół parafii doszczętnie spłonął 24 września 2004 roku. Był to jedyny drewniany kościół w Warszawie. Został on przywieziony przez górali w 1991 roku z Jedlina (koło Radomia). Oficjalną przyczyną pożaru było podpalenie. Śledztwo zostało umorzone.

2015.01.23 - Przykładowy obraz z kamery na dziedzińcu ratusza Bemowo

Dziedziniec ratusza Bemowo z kamery w Warszawie

Bemowo jest dzielnicą Warszawy, która prężnie się rozwija i funkcjonuje prawie jak oddzielnie miasto. Dzięki wielu inwestycjom dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta i staje się coraz bardziej przyjazna mieszkańcom, których stale przybywa. Dzięki kamerze możecie sprawdzić natężenie ruchu na ulicy Górczewskiej.

Obraz z kamery pochodzi ze strony bemowo.waw.pl