Warszawa: Lodowisko na Stadionie Narodowym

Lodowisko na Stadionie Narodowym

Stadion Narodowy lodowiskoLotnisko Babice

Kamera z lodowiska na Stadionie Narodowym w Warszawie

Każdy, kto odwiedzi Warszawę i ma ochotę poszaleć na łyżwach powinien wybrać się na lodowisko na stadionie narodowym. Ceny za 75 minut jazdy na łyżwach nie są zbyt wygórowane, wejściówka na pojedyncze lodowisko to koszt rzędu 13 zł bilet normalny i 10 zł bilet ulgowy, zaś koszt wejścia na lodowisko połączone to 15 zł bilet normalny, 12 zł bilet ulgowy. Na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia oraz punkt ostrzenia łyżew.

Dużą popularnością cieszą się górki lodowe. Z dużej i małej górki zjedziemy na pontonach z wysokości 9.5 m lub 6 m. Wyższa przeznaczona jest dla osób o mocnych nerwach. Jest to też największa konstrukcja tego typu na świecie. Na Zimowym Narodowym znajduje się też skatepark, który od początku cieszy się dużą popularnością.

Na powyższym obrazie z kamery widoczne jest jedno z trzech lodowisk znajdujących się na terenie Zimowego Miasteczka na Stadionie Narodowym. Lodowisko A (obraz z kamery) nie jest połączone z pozostałą częścią infrastruktury, jego powierzchnia wynosi około 2000 m. kw. Pozostałe dwa lodowiska są połączone lodową ścieżką, dostępne jest też przejście do Ice Bistro.

2015.01.23 - Przykładowy obraz z kamery na Lodowisku Narodowym w Warszawie

Lodowisko Narodowe z kamery w Warszawie

Dzięki kamerze zaobserwować możemy mnóstwo prześmiesznych sytuacji. Upadki, próby jazdy na łyżwach tyłem i nie tylko. Kamera mogła by być ustawiona pod nieco innym kątem, wtedy bylibyśmy w stanie zobaczyć o wiele więcej, jednak "jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma".

Obraz z kamery pochodzi ze strony zimowynarodowy.pl