Warszawa: Stadion Narodowy lodowisko

Stadion Narodowy lodowisko

Centrum Nauki KopernikLodowisko na Stadionie Narodowym

Kamera ze Stadionu Narodowego na lodowisku w Warszawie

Kto by pomyślał, że na Stadionie Narodowym, wybudowanym za prawie 2 miliardy złotych w zimę będzie można pojeździć na łyżwach. Okazuje się, że jest to wspaniałe miejsce, w którym Warszawiacy mogą spędzić aktywnie wieczory, weekendy a dzieciaki ferie. Oprócz głównej atrakcji, czyli ślizgawek lub jak kto woli lodowiska, dostępny jest również skatepark, który cieszy się nieco mniejszą popularnością. Amatorzy mocnych wrażeń do dyspozycji mają Górki Lodowe, po których zjeżdża się pontonem.

W Zimowym Narodowym przygotowane zostały trzy lodowiska, które zostały podzielone na dwie części A i B. Na obrazie z kamery widoczne jest lodowisko A, jego powierzchnia wynosi około 2 tys. metrów kwadratowych. Bilet normalny kosztuje 13 złotych; bilet ulgowy 10 złotych. Jedna jazda trwa 75 minut. Dzieci, które nie ukończyły 5 roku życia jeżdżą za darmo. Za górkami lodowymi znajduje się część B, są to dwa lodowiska połączone między sobą ścieżką. Bilety są o dwa złote droższe.

2015.01.29 - Przykładowy obraz z kamery na lodowisku stadionu narodowego w Warszawie

Lodowisko stadionu narodowego z kamery w Warszawie

W oddali widoczne są wcześniej wspomniane górki lodowe. Zjazd na pontonie z Górki Dużej kosztuje 5 złotych, zaś za jeden zjazd z Górki Małej zapłacimy 2 złote. Za choinką znajduje się Ice Bar, w którym można się ogrzać a przy okazji coś przekąsić. Osoby, które nie posiadają swoich łyżew mogą je wypożyczyć na miejscu w cenie 10 złotych za jazdę (75 minut).

Obraz z kamery pochodzi ze strony zimowynarodowy.pl