Warszawa: Stadion Narodowy

Stadion Narodowy

Panorama miastaPałac Kultury i Nauki

Kamera na Stadionie Narodowym w Warszawie

Na obrazie z kamery widoczne jest lodowisko na Stadionie Narodowym zwanym również Zimowym Narodowym. Nie da się ukryć, że takiego zagospodarowania stadionu raczej nikt się nie spodziewał. Jednak jak się okazało, pomysł był strzałem w dziesiątek, gdyż wielu Warszawiaków młodych i tych nieco starszych przychodzi pojeździć na łyżwach.

Na stadionie narodowym nie tylko są rozgrywane mecze piłkarskie. W przeciągu 3 lat od oficjalnego otwarcia stadionu, odbyły się tutaj mecze mistrzostw Europy, koncerty największych światowych gwiazd, w tym Madonny oraz liczne imprezy kulturalne i sportowe. Okazuje się, że Stadion Narodowy nie tylko może służyć ale i służy wszystkim mieszkańcom naszego kraju, a nie tylko kibicom piłki nożnej.

Zimowy Narodowy to aż trzy duże lodowiska, skatepark, Ice Bar oraz górki lodowe, z których możemy pozjeżdżać na pontonach. Niewątpliwie jest to wspaniała alternatywa dla zimowych, przygnębiających wieczorów spędzanych w domu.

2015.01.23 - Przykładowy obraz z kamery na Stadionie Narodowym w Warszawie

Stadion Narodowy kamera w Warszawie

Widok z tej kamery z pewnością dostarczy wam uśmiechu na twarzy, gdyż w przeciągu zaledwie kilku minut możecie być świadkami kilku niegroźnych wypadków i śmiesznych sytuacji na lodzie. W sumie klimat tu panujący można porównać do dyskoteki, bo i tu zdarzają się osoby, które próbując utrzymać równowagę machając rękoma tak jakby tańczyli.

Obraz z kamery pochodzi ze strony zimowynarodowy.pl