Warszawa: Most Siekierkowski

Most Siekierkowski

Widok z kamery na Most Siekierkowski w Warszawie

Złota 44 TowerPanorama miasta

Kamera na Most Siekierkowski w Warszawie

Powyższy obraz z kamery może i nie zachęca do odwiedzenia stolicy, nie ukazuje on najciekawszych i najpiękniejszych miejsc w Warszawie, a jedynie betonowe budynki, most Siekierkowski a w tle kominy elektrociepłowni. Tak jak człowieka nie powinniśmy jedynie oceniać po wyglądzie zewnętrznym tak i Warszawy, gdyż są tu również piękne miejsca, które warto zobaczyć. Jest to miasto, które daje niezliczone możliwości spędzania wolnego czasu. Począwszy od zwiedzania wspaniałej starówki, licznych zabytków, muzeów i galerii sztuki przez szereg możliwości aktywnego wypoczynku np. jazda na rowerze, spacer brzegiem Wisły, jazda na nartach na całorocznym stoku w Parku Szczęśliwickim położonym prawie że w centrum Warszawy czy też jazda na łyżwach w Zimowym Narodowym.

Informacja dla osób, które nie mieszkają w Warszawie: Most Siekierkowski łączy Mokotów z Pragą-Południe i Wawrem (dzielnica Warszawy). Po moście przebiega droga krajowa nr 2, która jest fragmentem trasy europejskiej E30. Został on oddany do użytku 21 września 2002 roku.

2015.01.25 - Przykładowy obraz z kamery na Most Siekierkowski

Most Siekierkowski kamera w Warszawie

Kamera zamontowana jest na dachu budynku położonego przy lewym brzegu Wisły. Zobaczyć na niej możemy, między innymi, trzy główne zbliżenia, na Most Siekierkowski, Wisłę i Centrum Warszawy z Pałacem Kultury. Niestety jakość obrazu z kamery nie jest najlepsza, może w przyszłości to się zmieni.

2015.02.01 - Inny widok z kamery

Drapacze chmur z kamery w Warszawie

Obraz z kamery pochodzi ze strony xc.pl