Warszawa: Panorama miasta

Panorama miasta

Widok z kamery na panoramę Warszawy

Most SiekierkowskiStadion Narodowy

Kamera na panoramę miasta Warszawa

Obraz pochodzi z kamery zamontowanej w budynku Warsaw Financial Center. Po prawej stronie obrazu z kamery widoczny jest budynek PZU Tower. Opis budynku oraz garść ciekawostek na jego temat znajdziecie w opisie kamery PZU TOWER. Kamera skierowana jest na północno-zachodnią część Warszawy, dzielnice Bemowo i Wola.

Warszawa jest miastem specyficznym, które się kocha lub nienawidzi. Pierwsze refleksje przychodzą już po kilku godzinach. Stolica tętni życiem przez większość doby, nie jest to jednak miejsce dla osób, które szukają ciszy i spokoju. Specyficzny i jedyny w swoim rodzaju klimat Warszawy najbardziej odczuwalny jest w centrum miasta. Ludzie tu żyjący są całkowicie anonimowi, widoczny jest też ciągły pośpiech. Szybki krok, telefon przy uchu przytrzymywany ramieniem, kawa w jednej a teczka w drugiej ręce. Nie każdemu taki styl życia odpowiada, a niektórym wręcz przeciwnie chcieli by tak żyć.

2015.01.23 - Przykładowy obraz z kamery panoramy Warszawy

Panorama miasta Warszawa kamera

Cechą charakterystyczną Warszawy jest bałagan architektoniczny. Obok zabytkowych kamienic wybudowane są nowoczesne budynki, które nijak pasują do siebie, co powoduje niekoniecznie przyjemne doznania estetyczne. Z drugiej strony nie powinniśmy narzekać. Warszawa stanowi centrum biznesowe, kulturalne i naukowe, jest też przede wszystkim stolicą Polski i musi się rozwijać.

Obraz z kamery pochodzi ze strony webcam.lygo.pl